-6%
,

236105 FC/PC Patch cord 40m

Διαθεσιμότητα:

Διαθέσιμο. Παράδοση 4-10 μέρες!


236105 FC/PC Patch cord 40m TELEVES

26,90 28,50

Περιγραφή: Τεχνικά χαρακτηριστικά:

– Μήκος: 40 μέτρα.
– Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
– Απώλειες επιστροφής dB > 45
– Εξασθένιση dB/Km 0,3
– Τύπος σύνδεσης: FC/PC
– Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
– Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
– Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
– Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
– Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.

Product description:

TELEVES 236105. 40m FC/PC F Ρre-connectorized patch cords, made of monomode G657A type fiber. High transmission speed and low attenuation. Low Smoke and Halogen Free (LSFH).

Technical features:

– Length 40m
– Insertion losses dB < 0.2
– Return losses dB > 45
– Attenuation dB/Km 0,3
– Connectors FC/PC
– Fiber Monomode (SM) G657A
– Outer sheath material LSFH PVC O mm 3, color grey.
– Min. bending radius: 30 mm.
– Diameter 3mm cable terminated with connectors FC/PC (9mm).
– Flexible inner shielding (1.3 mm diameter) consisting of a stainless steel fold and aramid yarns.

Κωδικός προϊόντος: 8424450142806 Κατηγορίες: ,