-5%
,

235801 Optical Splitter 3 Ways FC/PC

Διαθεσιμότητα:

Διαθέσιμο. Παράδοση 4-10 μέρες!


235801 Optical Splitter 3 Ways FC/PC TELEVES

57,90 60,90

Περιγραφή:

Το TELEVES Optical Splitter 3 Ways 235801 χρησιμοποιείται για διανομή σήματος μέσω οπτικής ίνας σε εγκαταστάσεις όπου χρειαζόμαστε διανομή αλλά και έξοδο τεστ για δοκιμές ή παρακολούθηση γραμμής, χωρίς διακοπή της παροχής σήματος προς το δίκτυο.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

– Έξοδοι οπτικής ίνας: 3
– Μήκος κύματος nm 1310 – 1550
– Σύνδεση οπτικής: FC/PC
– Απώλειες διέλευσης 1310/1550 nm dB 5,5
– Τύπος ίνας: Μονότροπη (SM)
– Διαστάσεις (Π x Υ x Β) χιλ. 115 x 151 x 23

Product description:

TELEVES Optical Splitter 3 Ways 235801. These devices are used when the optical signal is required for different active links and at the same time a non-intrusive element, like a test or monitoring equipment, has to be connected.

Technical features:

– No. of outputs: 3
– Wavelength nm 1310 – 1550
– Optical connector: FC/PC
– Insertion losses 1310/1550 nm dB 5,5
– Fiber type Monomode (SM)
– Dimensions (W x H x D) mm 115 x 151 x 23

Κωδικός προϊόντος: 8424450152447 Κατηγορίες: ,