-5%
,

2337 T.0X Optical Splitter 2 ways

Διαθεσιμότητα:

Διαθέσιμο. Παράδοση 4-10 μέρες!


2337 T.0X Optical Splitter 2 ways TELEVES

99,90 104,90

Περιγραφή:

Το Τ.0Χ module 2337 είναι παθητικός διακλαδωτής 2 δρόμων, για διανομή οπτικής ίνας σε δίκτυο τύπου ”αστέρα”.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

– Αριθμός εξόδων οπτικής ίνας: 2
– Μήκος κύματος nm: 1310 – 1550
– Τύπος σύνδεσης οπτικής SC/APC
– Απώλειες διέλευσης 1310/1550 nm dB: <4,1
– Ομοιογένεια dB >55
– Κατευθυντικότητα dB >55
– Απώλειες επιστροφής dB <0,6
– PDL dB <0.2
– IP20
– Θερμοκρασία λειτουργίας C: -5 … +45
– Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) χιλιοστά: 50 x 216 x 175

Product description:

Televes 2337 is a passive optical splitter with 2 outputs, to be used in optical fibre star networks.

Technical features:

– No. of outputs: 2
– Wavelength nm 1310 – 1550
– Optical connector SC/APC
– Insertion losses 1310/1550 nm dB: <4,1
– Uniformity dB >55
– Directivity dB >55
– Return losses dB <0,6
– PDL dB <0.2
– Ingress protection level IP20
– Operating temperature: C -5 … +45
– Dimensions (WxHxD) mm 50 x 216 x 175

Κωδικός προϊόντος: 8424450150238 Κατηγορίες: ,