,

231902 2-Fiber Indoor LSFH (750)

Διαθεσιμότητα:

Διαθέσιμο. Παράδοση 4-10 μέρες!


231902 2-Fiber Indoor LSFH (750) TELEVES

0,50

Περιγραφή:

TELEVES 231902. Στροφίο καλωδίου 2 γραμμών οπτικής ίνας, LSFH, 750 μέτρων.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

– Συσκευασία: Στροφίο 750 μέτρων
– Πλήθος γραμμών οπτικής ίνας: 2
– Τύπος οπτικής ίνας 9/125 (G657A2)
– Εξασθένιση dB/Km < 0.4 (1310 nm); < 0,3 (1550 nm)
– Προδιαγραφή LSFH & υλικό πυροαπωθητικό.
– Περίβλημα: O mm 0,9 ± 0,05, LSFH & πυροαπωθήτικο, O mm 3,5 ± 0.2
– Ακτίνα γωνίας κάμψης 5 x Φ
– Μέγιστο φορτίο εφελκυσμού N 500
– Μέγιστο φορτίο πίεσης N/100mm 500
– Θερμοκρασία λειτουργίας C -20…+70
– Χρώμα: Πορτοκαλί

Product description:

TELEVES 231902 2-Fibre cable, Indoor, LSFH, 750m.

Technical features:

– Pack: 750 m
– No. of fibers: 2
– Fiber type 9/125 (G657A2)
– Attenuation dB/Km < 0.4 (1310 nm); < 0,3 (1550 nm)
– Fibres tight buffer matl LSFH & flame retardant
– Cable jacket O mm 0,9 ± 0,05, matl LSFH & flame retardant, O mm 3,5 ± 0.2
– Bending radius 5 x O
– Short tension N 500
– Short crash N/100mm 500
– Oper. temperature C -20…+70
– Color: orange

Κωδικός προϊόντος: 8424450170144 Κατηγορίες: ,